Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zapach rogali Świętomarcinskich w całej Galerii Panorama

Tytka z poznańską gwarą na zakupy i rogal na osłodzenie życia – takie upominki czekają na klientów, którzy zrobią dziś zakupy w Galerii Panorama. W jaki sposób można otrzymać prezent z okazji imienin św. Marcina? Firma scent-art.com przygotowała miłą niespodziankę dla klientów poznańskiej galerii.

 

POZNAŃ GOSPODARZEM KONFERENCJI MEDIÓW ELEKTRONICZNYCH PIKE. SCENT ART WYPEŁNIŁ AROMATEM OWOCOWYM WSZYSTKIE KOMERCYJNE PRZESTRZENIE

Rozpoczęła się największa w tej części Europy konferencja mediów elektronicznych. 44. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2017 odbywać się będzie przez najbliższe dni w Hotelu Novotel w Poznaniu. Na wydarzeniu obecne są także nasze media – portal codziennypoznan.pl oraz ipolska24.pl, będące partnerami medialnymi.

Tegorocznym hasłem wydarzenia jest „Nowe wyzwania i trendy w globalnym świecie medialnym”. Konferencja od lat jest stałym punktem w kalendarzu branży telekomunikacyjnej, telewizyjnej i kablowej, jako największa tego typu w tej części Europy.

Poza licznymi mediami, nadawcami i operatorami sieci zarówno polskimi jak i zagranicznymi, wśród gości pojawią się również przedstawiciele m.in. Komisji Europejskiej, rządu czy Parlamentu, a także dostawców i producentów treści audiowizualnej, infrastruktury, sprzętu czy rozwiązań technologicznych z różnych państw.

W programie znalazły się panele i dyskusje m.in. na tematy związane z przyszłością rynku reklamowego w Polsce, finansowaniem mediów publicznych czy kształtowaniem wspólnego rynku w zakresie sportu, świata cyfrowego i oczekiwań klientów.

Konferencja organizowana jest przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej oraz Polską Fundację Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej. Nie zabraknie uroczystej Gali, podczas której już po raz jedenasty wręczona zostanie prestiżowa nagroda Złota PIKE.

Konferencji towarzyszy Wystawa, na której swoją ofertę produktów i usług zaprezentują największe firmy z branży. Wśród nich, obecne są także portale codziennypoznan.pl oraz ipolska24.pl, które są partnerami medialnymi wydarzenia.

W tym roku, na uczestników Konferencji czekają również wyjątkowe doznania zapachowe. Firma scent-art.com, aromatyzuje całe wydarzenie zapachami, które odpowiadają najważniejszym nowym programom telewizyjnym w czołowych polskich stacjach.

Konferencja odbywa się w dniach 9-11 października.

ZAPACHOWE WESELA, TO NOWY TREND NA 2017 ROK

Wesele jest dla młodej pary bardzo ważnym dniem. Każdy chciałby, żeby ten dzień zapadł w pamięci zarówno zaproszonym gościom, jak i młodym nowożeńcom. Firmy organizujące przyjęcia weselne prześcigają się w nowych trendach i pomysłach, aby ten wieczór został na długo w pamięci przybyłych gości. Read more

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.