NAJPOTĘŻNIEJSZA MASZYNA DO AROMAMARKETINGU POWSTAŁA W POZNANIU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

14,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej  – dla innowacyjnej maszyny aromatyzującej firmy scent-art.com to żaden problem. Wypełnienie zapachem malin tak dużego obiektu na Międzynarodowych Targach Poznańskich zajęło jej niecałe 30 minut. To pierwsza na świecie maszyna potrafiąca aromatyzować tak duże i wymagające powierzchnie.

Największa hala targowa MTP, hala numer 5, była ważnym testem dla maszyny. Wysoka na prawie 10 metrów, ogromna otwarta powierzchnia nie jest obiektem łatwym do aromatyzacji, jednak firma scent-art.com podjęła wyzwanie.

Chwila prawdy, czyli kolejny wielki test

Test przeprowadzono w obecności przedstawicieli MTP. Hala miała zostać wypełniona aromatem malin. Niewielkich rozmiarów, niepozorna maszyna została uruchomiona i rozpoczęła swoje zadanie. Aromat stopniowo rozchodził się po powierzchni, wypełniając halę na całej długości, szerokości i wysokości. Całkowite, pełne zaromatyzowanie pawilonu zajęło dokładnie 28 minut i 22 sekundy. Zapach czuć było w każdym zakamarku hali, zarówno na parterze jak i na piętrze. Największa hala wystawiennicza w Polsce przez następne godziny pachniała malinami.

Mała rzecz, wielki efekt

Firma scent-art.com oferuje usługi aromamarketingu zarówno na otwartych jak i na zamkniętych powierzchniach. Wszystkie dotychczasowe testy, przeprowadzone na lotnisku Poznań-Ławica, w parku oraz w obiektach Starego Browaru, w dwóch pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz na INEA Stadionie w Poznaniu, zakończyły się sukcesem. Klienci mogą wybrać dowolny zapach z bardzo szerokiej gamy aromatów oferowanych w ramach usługi. Niewielkich rozmiarów maszyna bez problemu może być ustawiana w prawie każdym miejscu obiektu w zależności od potrzeb.

Jak to działa?

Innowacyjna maszyna jest w stanie wykorzystać najmniejszą cząsteczkę wody z aromatem do rozprzestrzeniania zapachu. Jedna taka kropla z wysokości 2 metrów opada aż 9 godzin, co zapewnia długie utrzymywanie się aromatu w powietrzu. Dzięki swemu małemu rozmiarowi, kropla może pokonywać duże odległości w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu, efekt wyczuwalny jest już po kilku minutach nawet po drugiej stronie boiska piłkarskiego i na górze trybuny stadionu.

Link do artykułu na: codziennypoznan.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *