KWIATY, CZEKOLADA, OWOCE, ŚCIĘTA TRAWA, KAWA, GUMA BALONOWA – AROMATYZACJA, KTÓRA NIE ZNA GRANIC

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Park pachnący wanilią, unoszący się zapach malin na INEA Stadionie i lotnisko Ławica , które pachnie… gumą balonową. Marzenia? Nie, rzeczywistość! Dzięki innowacyjnej maszynie firmy scent-art.com, która powstała w Poznaniu, możliwe jest aromatyzowanie nawet największych otwartych i zamkniętych przestrzeni w kilka minut. Dziś, zapach czekolady wypełnił cały Stary Browar.

Polscy inżynierowie opracowali maszynę, dzięki której najmniejsza kropla wody, której można nadać zapach, opada z wysokości 2 metrów aż 9 godzin. Dzięki temu, dowolnie wybrany aromat nie tylko szybko rozprzestrzenia się nawet na bardzo dużych powierzchniach, ale także utrzymuje się tam przez długi czas.

Pierwsze testy nowego urządzenia firmy scent-art.com przeprowadzone zostały na poznańskim lotnisku Ławica, na Stadionie Miejskim, w pawilonie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz w parku Starego Browaru. We wszystkich miejscach aromat w kilka minut wypełnił całą przestrzeń pozostając tam przez następne godziny.

O skuteczności aromatyzacji mogli przekonać się dziś poznaniacy odwiedzający Stary Browar. W Dniu Czekolady właśnie czekoladowy zapach towarzyszył im w trakcie odwiedzin galerii. Aromat wypełnił całą powierzchnię, dzięki czemu święto „najsłodszej przyjaciółki człowieka” było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Zapraszany do kompletnego artykułu o nas na: www.codziennypoznan.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *